Fiskobirlik, Milli İradeye Sahip Çıkıyoruz.

Fiskobirlik, Milli İradeye Sahip Çıkıyoruz.

Fiskobirlik, Milli İradeye Sahip Çıkıyoruz.

“Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), 50 Kooperatifimiz ve tüm çalışanlarımız olarak,  aziz Türk Milleti’ne, seçilmiş Cumhurbaşkanımıza, hükümete, parlamenter sisteme,  milli iradeye, devletimize  ve demokrasiye yönelik 15 Temmuz gecesi başlatılan Ülkemizin birliği, beraberliği ve bütünlüğünü hedef alan bu darbe girişimini şiddetle kınıyoruz.

Ülkemizin birliği, beraberliği ve bütünlüğünü hiçbir güç ve kuvvetin bozamayacağını kanıtlayan Aziz milletimiz, darbenin karşısında durmuş ve darbe girişimini canı pahasına engellemiştir. Türkiye Cumhuriyeti ve kurumlarını canı pahasına koruyan bu aziz millet her türlü övgü ve takdiri ziyadesiyle hak etmektedir. Bu direniş tarih boyunca unutulmayacaktır. Bu ortak tavır milli birlik ve bütünlüğümüzü daha da güçlendirmiştir.

Fındık Üreticilerinin temsilcisi olan bizler, tüm teşkilatlarımızla milli iradenin yanındayız, milli iradeye hep birlikte sahip çıkıyoruz ve ebediyen sahip çıkacağız. Bu şanlı direniş sırasında milletimizin aziz fertlerinden vatandaşlarımız şehit olmuştur. Çok sayıda vatandaşımız da yaralanmıştır. Yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

 

FİSKOBİRLİK
4.722 kez okundu

Sosyal medyada paylaş

WordPress Lightbox Plugin