GİRESUN VALİSİ SAYIN ENVER ÜNLÜ FİSKOBİRLİK ENTEGRE TESİSLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

GİRESUN VALİSİ SAYIN ENVER ÜNLÜ FİSKOBİRLİK ENTEGRE TESİSLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

GİRESUN VALİSİ SAYIN ENVER ÜNLÜ FİSKOBİRLİK ENTEGRE TESİSLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, Fiskobirlik Entegre Fındık İşleme Tesislerine ziyarette bulundu. Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Lütfi Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin de hazır bulunduğu ziyarette Sayın Vali Enver Ünlü Fiskobirlik’in çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Ziyaret sırasında Fiskobirlik’in faaliyetleri ve ürünleri hakkında bilgiler alan Sayın Ünlü kendisinin de Fiskobirlik ürünlerini severek tükettiğini belirtti. Fiskobirlik’in marka gücüne dikkat çeken Sayın Enver Ünlü, Fiskobirlik’i ürün gamını ve pazar ağını geliştirerek piyasada daha güçlü bir konuma gelmesi için her türlü desteğe açık olduklarının altını çizdi. Fiskobirlik gibi üretici birliklerinin her zaman desteklenmesi gerektiğini dile getiren Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, kendisinin de birlik ve kooperatif ürünlerini tüketmeye özen gösterdiğini söyledi. İnternet üzerinden sürdürülen ticaret faaliyetlerinin önemine değinen Sayın Vali Ünlü, Fiskobirlik’in bu yöndeki çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Sayın Vali’nin ardından söz alan Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Lütfi Bayraktar ‘’Fındık denince akla ilk gelen il Giresun kurum ise Fiskobirlik’tir.’’ dedi. Fiskobirlik olarak Giresun’daki yatırımların kesintisiz devam ettiğini belirten Başkan Bayraktar; Giresun 2. Organize sanayi bölgesinde mevcut Entegre tesislerine ek olarak yapılacak yeni yatırımlar hakkında Sayın Vali’ye bilgiler verdi. Başkan Bayraktar, birlik ürünlerinin gıda güvenliği açısından en güvenilir ürünler olduğunu belirterek, Fiskobirlik markalı ürünlerde kalite ve lezzetten kesinlikle ödün vermediklerinin altını çizdi.
Ardından Giresun Entegre tesislerini gezen Sayın Giresun Valisi, tesis içerisindeki üretim faaliyetlerini yakından inceledi. Fındık İşleme, Kakaolu Fındık Kreması ve Fındık Ezmesi üretim noktalarını ziyaret eden Sayın Vali, ardından Entegre Tesisleri içerisinde yer alan Çikolata Fabrikasında incelemelerini sürdürdü. Burada %100 doğal ve tüm AR-GE’si Fiskobirlik tarafından gerçekleştirilen çikolatalardan tadan Sayın Vali Enver Ünlü, Giresun’a böyle bir tesisin kazandırılması adına emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

360 kez okundu

Sosyal medyada paylaş

WordPress Lightbox Plugin